Tania i szybka dostawa Paczkomat od 11,9 zł

Szybkie zakupy bez zakładania konta

14 dniowe prawo do zwrotu towaru

Szybkie płatności bezpieczne transakcje

(XONE) Shadow of the Tomb Raider - Croft Edition

Xbox One

(XONE) Shadow of the Tomb Raider - Croft Edition

Cena: 229,00 zł

Dostępność: Średnio dostepność - Średnio

Dostawa: 24 godziny

wydanie: pudełkowe

stan: nowa, oryginalne pudełko w folii

język w grze: polski (dubbing)

język okładki: angielski

Ilość sztuk: -+

Edycja Croft zawiera:

 • grę Shadow of the Tomb Raider na Xbox One
 • oryginalny soundtrack
 • pakiet strojów/broni
 • przepustkę sezonową zawierającą:
 1. 7 grobowców z fabularyzowanymi misjami pobocznymi
 2. 7 broni
 3. 7 strojów
 4. 7 umiejętności

 

 

Shadow of the Tomb Raider to już trzecia odsłona nowego, bestsellerowego cyklu od Square Enix, zapoczątkowanego przez Tomb Raider (2013) i kontynuowanego w Rise of the Tomb Raider. Lara Croft ponownie mierzy się ze złowieszczą Trójcą, poszukującą najpotężniejszych artefaktów, by wykorzystać je do własnych celów.

 

W Shadow of the Tomb Raider poznajemy dalsze losy Lary i zwieńczenie jej mentalnej przemiany z młodej, niedoświadczonej fascynatki archeologii w prawdziwego poszukiwacza przygód. Historia jest tu bardziej mroczna, atmosfera cięższa, natomiast nacisk został położony na lęki i obawy Lary, próbę zmierzenia się z niepoznanymi, fascynującymi zjawiskami, na jakie natrafia podczas swojej podróży.

 

 

Akcja gry osadzona została przede wszystkim w ruinach majańskich, a także w gęstej dżungli. Opowieść obraca się wokół apokaliptycznej przepowiedni Majów i związanych z nią artefaktów. Mechanika z kolei stanowi kwintesencję tego, co znamy z poprzednich odsłon, wzbogaconą o nowe elementy.

 

Lara ponownie przemierza liczne grobowce i rozwiązuje jeszcze bardziej dające do myślenia łamigłówki. Pojawiają się elementy związane z przetrwaniem, tym razem wzbogacone o możliwość nakładania kamuflażu i jeszcze skuteczniejszego eliminowania wrogów z zaskoczenia. W Shadow of the Tomb Raider zachowano oznaczenia pomagające w eksploracji, jednak ich mniejsza widoczność wymusza bardziej uważną obserwację otoczenia.

 

 

Cechy gry:

 • Lara powraca! ponownie wciel się w charyzmatyczną panią archeolog, by ostatecznie powstrzymać złowieszczą Trójcę przed urzeczywistnieniem ich planów.
 • Eksploracja ciesz się większymi etapami łączącymi i bardziej wymagająca eksploracją, poznając niezbadane przez Larę terytoria. Odwiedź meksykańskie miasteczko, starożytne ruiny Ameryki i przedzieraj się przez gęstą dżunglę.
 • Pozostań niewykryty dzięki nowym zdolnościom Lary do używania kamuflażu spraw, by wrogowie nie dostrzegli cię aż do momentu, gdy będzie za późno! Skradaj się, używaj łuku i elementów otoczenia.
 • Zwieńczenie serii dowiedz się, jak w Shadow of the Tomb Raider Lara przechodzi ostateczną przemianę z wystraszonej, nierozumiejącej sytuacji dziewczyny w dzielną poszukiwaczkę przygód, znaną z wcześniejszych odsłon gry.

Konsola Xbox One.

Gra wymaga 30 GB wolnej przestrzeni na dysku konsoli.