Tania i szybka dostawa Paczkomat od 11,9 zł

Szybkie zakupy bez zakładania konta

14 dniowe prawo do zwrotu towaru

Szybkie płatności bezpieczne transakcje

(XONE) Hitman 2

Xbox One

(XONE) Hitman 2

Cena: 109,00 zł

Dostępność: Dostępny

Dostawa: 24 godziny

Wydanie: pudełkowe

Stan: nowa, na płycie, oryginalne pudełko w folii
Język w grze: polski (napisy)
Język okładki: polski

Ilość sztuk: -+

Najsłynniejszy płatny zabójca powraca. Głównym celem Agenta 47 będzie eliminacja szefa grupy przestępczej, tym razem jednak na przeszkodzie nie stoi tylko grupa jego goryli, ale także wiedza na temat przeszłości Shadow Client'a..

Po raz pierwszy gracz będzie miał okazję sprawdzić się zarówno w trybie single player jak i grze wieloosobowej (Tryb Sniper Assassin). Dla fanów serii twórcy gry przygotowali dodatkową niespodziankę: powraca specjalna walizka, w której Agent 47 będzie mógł schować mnóstwo gadżetów i broni w tym ulubiony karabinek snajperski.

 

 

Podróżuj po całym globie i namierzaj swoje cele w egzotycznych piaskownicach. Od przesiąkniętych słońcem ulic po ciemne i groźne lasy deszczowe, nigdzie nie jest bezpiecznie, gdy najbardziej zabójczy asasyn świata, Agent 47, rozpoczyna polowanie.

 

Przygotuj się na przeżycie historii rodem ze szpiegowskiego thrillera - twoją misją będzie eliminacja nieuchwytnego Klienta Cieni i rozwikłanie jego ugrupowania. Kiedy poznasz prawdziwą tożsamość celu i prawdę o przeszłości 47, nic nie będzie takie samo.

 

  • Świat twoją bronią - tylko w HITMAN 2 możesz użyć wszystkich elementów otoczenia do zaplanowania i wykonania perfekcyjnego zabójstwa - skradaj się i sabotuj, wszystko w twoich rękach może stać się zabójczą bronią.
  • Świat asasynów - HITMAN 2 posiada nie tylko zupełnie nową kampanię, lecz także świeże zadania, w tym wysoko płatne Nieuchwytne Cele, a także więcej dodawanej na bieżąco darmowej zawartości, która pokaże ci nowe drogi do przetestowania swojej morderczej wyobraźni.
  • Najlepszy Hitman do tej pory - HITMAN 2 będzie zawierać wszystkie usprawnienia, jakie do tej pory pojawiły się w serii. Ulepszony system progresji gracza i poprawki w HUD/UI pomogą stać się najbardziej morderczym zabójcą w dziejach.

Konsola Xbox One.