Tania i szybka dostawa Paczkomat od 11,9 zł

Szybkie zakupy bez zakładania konta

14 dniowe prawo do zwrotu towaru

Szybkie płatności bezpieczne transakcje

The Sims 4: Zostań Gwiazdą / klucz Origin / automat

PC

The Sims 4: Zostań Gwiazdą / klucz Origin / automat

Cena: 65,90 zł

Dostępność: Dostępny

Dostawa: 24 godziny

Wydanie: cyfrowe
Język w grze: polski

Aktywacja produktu: Origin

Ilość sztuk: -+

Przedmiotem oferty są klucze aktywacyjne do dodatku The Sims 4 Zostań Gwiazdą.

Kody aktywujemy na platformie Origin.

Kody nie wymagają aktywacji programami typu VPN.

Wysyłka automatem 24/7.

Dodatek do działania wymaga gry The Sims 4 Podstawa.

 

 

The Sims™ 4 Zostań gwiazdą

 

Doświadcz życia celebryty wraz ze swoimi Simami!

Sięgnij gwiazd i osiągnij status celebryty dzięki The Sims™ 4 Zostań gwiazdą.

Bądź kowalem własnego losu! Zostań aktorem i pnij się po szczeblach kariery.

Poprowadź swojego Sima po niezbadanych ścieżkach sławy.

Od pracy na planie po imprezy dla VIP-ów - to Ty wybierasz, w jaki sposób Twój Sim osiągnie uznanie. Ty decydujesz o stylu swojego celebryty.

Udekoruj luksusową willę na wzgórzach drogimi akcesoriami, takimi jak toaleta z czystego złota. Lśnij w blasku reflektorów i ciesz się ekstrawaganckim życiem.

 

GŁÓWNE CECHY

Pnij się po szczeblach sławy - Teraz Twój Sim może spełnić swoje marzenia o sławie i bogactwie! Stań się gwiazdą na swojej obecnej ścieżce kariery lub wybierz zupełnie nowe zajęcie. Ciesz się światłem reflektorów jako początkujący aktor lub nagrywaj każdy moment ze swojego życia jako influencer. Pamiętaj, że im sławniejszy staje się Twój Sim, tym więcej przyciąga uwagi, bonusów i fanów. Życie bogatego celebryty potrafi być jednak nieprzewidywalne. Nieważne czy leżysz w basenie pełnym banknotów czy trwonisz simoleony na imprezy. Nic nie będzie już takie samo, gdy poczujesz, jak to jest być kimś.

 

Kariera filmowa czeka - Pozwól się zainspirować i poprowadź swojego Sima przez błyskotliwą karierę aktorską. Przebij się do świadomości widzów w swojej pierwszej dużej roli lub zagraj w produkcji telewizyjnej. Gdy Twoi Simowie skrupulatnie ćwiczą kwestie i noszą interesujące stroje, mają większą szansę na otrzymanie głównej roli w następnym filmowym hicie.

 

Rządź w nowym mieście - Ciesz się bogactwem i blichtrem Del Sol Valley - nowej lokacji, w której Twoi Simowie poznają smak sławy. Kup swój pierwszy dom w Mirage Park lub od razu zacznij pracować na luksusową willę w dzielnicy The Pinnacles. Zdobądź swoją własną gwiazdę w alei sław, a wieści o Tobie szybko się rozejdą.

 

Pław się w luksusie - Daj się zauważyć w modnych kreacjach w miejskim stylu lub włóż ekstrawaganckie ubrania godne gwiazdy filmowej. Gdy Twój Sim staje się bardziej sławny, zdobywa też bonusy celebryty. Udekoruj swoją posiadłość pozłacanymi meblami i zabierz do domu unikalną kolekcję będącą hołdem dla złotej ery. . . Twojej złotej ery.

Dodatek do działania wymaga gry The Sims 4 Podstawa.