Tania i szybka dostawa Paczkomat od 11,9 zł

Szybkie zakupy bez zakładania konta

14 dniowe prawo do zwrotu towaru

Szybkie płatności bezpieczne transakcje

The Sims 4 Podstawa + The Sims 4 Wyspiarskie Życie

PC

The Sims 4 Podstawa + The Sims 4 Wyspiarskie Życie

Cena: 159,00 zł

Dostępność: Dostępny

Dostawa: 24 godziny

Wydanie: Pudełkowe

Stan: nowa, na płycie, oryginalne pudełko w folii

Język w grze: polski

Język okładki: polski

Aktywacja produktu: Origin

Ilość sztuk: -+

The Sims 4 Zestaw Specjalny zawiera:

  • grę The Sims 4 Podstawa
  • dodatek Wyspiarskie Życie
  • dodatki z Cyfrowej Edycji Specjalnej:
  1. dodatek Dusza Towarzystwa
  2. dodatek Szalona Noc
  3. pełna ścieżka dźwiękowa z gry The Sims 4

 

Uwolnij się od monotonii i ciesz się swobodnym życiem w otoczeniu plaż z The Sims™ 4 Wyspiarskie życie. Przenieś się do wietrznego, skąpanego w słońcu świata pełnego piasku i niekończącej się frajdy. Pozwól swoim Simom stworzyć własny raj. Niezależnie od tego, czy zechcą wesprzeć społeczność chroniącą środowisko, czy po prostu odpocząć od wielkiego świata, będą mogli zająć się czymś zupełnie innym niż zwykle i docenić wyjątkową kulturę tego miejsca. Poznaj lokalne tradycje, noś miejscowe stroje i skosztuj nieco kavy. To są właśnie uroki życia na wyspach Sulani.

 

GŁÓWNE CECHY:

 

Usiądź wygodnie i odpręż się - Witaj na Sulani, gdzie słońce świeci wyjątkowo intensywnie, a noce są przyjemnie orzeźwiające. Kajakuj po lśniącej wodzie, kąp się, ile dusza zapragnie, i zwiedzaj okolicę, pływając z miejsca na miejsce. Zbuduj imponujący zamek z piasku, złap trochę słońca, a nawet spotkaj syrenę!

 

Podaj pomocną dłoń - Działaj na rzecz ochrony przyrody, oczyszczaj plaże i patrz, jak Twoi Simowie przyczyniają się do rozkwitu wyspy. Rozpocznij karierę rybacką, podziwiaj podwodny świat jako nurek lub zostań ratownikiem i spraw, by miejscowi mogli się bezpiecznie relaksować. Brak kariery? Żaden problem! Simowie mogą też wykonywać prace dorywcze lub łowić ryby, by móc przygotować następny posiłek.

 

Poznaj miejscową kulturę - Sulani charakteryzuje się bogatą kulturą, którą Twoi Simowie będą mogli w docenić w całej okazałości. Pozwól im zanurzyć się w nowym świecie - wybrać się na tradycyjnego grilla, przyswajać miejscowy folklor, próbować tropikalnych przysmaków i gawędzić z przodkami mieszkańców wyspy.

 

Zaprezentuj styl Sulani -Ubierz Simów w tropikalne stroje zainspirowane słońcem, piaskiem i falami lub przygotuj ich do wodnych aktywności takich jak snorkeling czy pływanie. Udekoruj sielską oazę domowymi przedmiotami i odpręż się w barze tiki. Wrzuć na luz w Wyspiarskim życiu (ale pamiętaj o kremie z filtrem).

WYMAGANIA MINIMALNE:
OS: Windows XP (SP3), Windows Vista (SP2), Windows 7 (SP1), Windows 8, Windows 8.1 lub Windows 10
CPU: Procesor 1,8 GHz Intel Core 2 Duo, procesor AMD Athlon 64 Dual-Core 4000+ lub odpowiednik (w przypadku komputerów używających wbudowanych układów graficznych gra wymaga procesora 2,0 GHz Intel Core 2 Duo, 2,0 GHz AMD Turion 64 X2 TL-62 lub odpowiednika)
RAM: Co najmniej 2 GB pamięci RAM
DYSK TWARDY: Co najmniej 3 GB wolnego miejsca na dysku twardym (14 GB, jeśli instalujesz wraz z grą The Sims 4) plus co najmniej 1 GB dodatkowego miejsca na zawartość modyfikowaną i zapisane gry
GRAFIKA: Karta graficzna ze 128 MB pamięci VideoRAM i obsługą funkcji Pixel Shader 3.0. Obsługiwane karty graficzne: NVIDIA GeForce 6600 lub lepsza, ATI Radeon X1300 lub lepsza, Intel GMA X4500 lub lepsza
DIRECTX: Karta graficzna zgodna z DirectX 9.0c
KARTA DŹWIĘKOWA: Zgodna z DirectX 9.0c
OBSŁUGA: Klawiatura i myszka


WYMAGANIA ONLINE: Wymagane połączenie z Internetem do aktywacji produktu.

ZALECANA KONFIGURACJA:
OS: 64-bitowy Windows 7, 8, 8.1 lub 10
PROCESOR: Procesor Intel core i5 lub szybszy, AMD Athlon X4
KARTA GRAFICZNA: NVIDIA GTX 650 lub lepsza
PAMIĘĆ: 4 GB pamięci RAM
DYSK TWARDY: 15 GB wolnego miejsca na dysku twardym