Tania i szybka dostawa Paczkomat od 11,9 zł

Szybkie zakupy bez zakładania konta

14 dniowe prawo do zwrotu towaru

Szybkie płatności bezpieczne transakcje

(PS4) Yokus Island Express

Playstation 4

(PS4) Yokus Island Express

Cena: 54,90 zł

Dostępność: Dostępny

Dostawa: 24 godziny

wydanie: pudełkowe

stan: nowa, oryginalne pudełko w folii

język w grze: angielski

język okładki: polski

Ilość sztuk: -+

Przywitaj się z sympatycznym żuczkiem imieniem Yoku, nowym bohaterem, który przybył na wyspę Mokumana, aby zastąpić miejscowego listonosza-pterodaktyla, zwanego pocztodaktylem. Yoku ma nadzieję na łatwe życie - wygrzewanie się na słońcu i dostarczanie paczek w tropikalnym raju! Szybko jednak odkryje, że to wcale nie taka sielanka. Starożytne bóstwo zostało uwięzione w koszmarnym śnie, który wywołuje trzęsienia ziemi, zagrażające dziwacznym wyspiarzom. Teraz to Yoku musi przemierzyć wyspę wzdłuż i wszerz w połączeniu mechanik pinballowych z eksploracją otwartego świata. Czas na niesamowitą wyprawę, której celem jest pomoc potrzebującym! Odbijaj i podrzucaj naszego niewielkiego bohatera, odkryj niesamowitą, ręcznie malowaną wyspę, odbuduj placówkę pocztową i przebudź starożytne bóstwo z wiecznej drzemki.

 

· Nieliniowa platformówka w otwartym świecie, z niepowtarzalną mechaniką pinballową.

· Liczne zadania dodatkowe, w których musisz odbijać kulkę, zaliczając je w dowolnej kolejności.

· Interesująca fabuła i niezapomniana obsada postaci.

· Podziwiaj przepiękną, ręcznie malowaną grafikę.

· Liczne miejsca do odwiedzenia.

 

CECHY GRY:

· Przygoda pinballowa w otwartym świecie Yoku`s Island Express to niepowtarzalny styl pinballowo-platformowy z nieliniową rozgrywką, która daje ci wolność wyboru własnej ścieżki wśród licznych gałęzi zadań.

· Witamy na wyspie Mokumana Płynnie odkrywaj liczne regiony wyspy, w tym tropikalne plaże, bujne dżungle, ośnieżone góry, tajemnicze jaskinie i parujące gorące źródła!

· Odblokuj nowe, niesamowite zdolności Pomóż przyjaznym miejscowym i zyskaj fantastyczne nowe premie! Wciągaj do odkurzacza wybuchowe pociski i budź zaspanych wieśniaków kołatką!

· Fascynująca historia Spotkaj obsadę niezapomnianych postaci w licznych wątkach fabularnych, odkrywając jednocześnie najgłębsze sekrety wyspy. A może przy okazji odbudujesz też placówkę pocztową!

· Przepiękna grafika Podziwiaj zapierającą dech w piersiach, ręcznie malowaną grafikę, stworzoną przez grafików z ogromnym doświadczeniem w branży gier wideo.

Konsola PlayStation 4.