Tania i szybka dostawa Paczkomat od 11,9 zł

Szybkie zakupy bez zakładania konta

14 dniowe prawo do zwrotu towaru

Szybkie płatności bezpieczne transakcje

(PS4) Spider-Man - Edycja Gry Roku

Playstation 4

(PS4) Spider-Man - Edycja Gry Roku

Cena: 97,90 zł

Dostępność: Dostępny

Dostawa: 24 godziny

Wydanie: pudełkowe

Stan: nowa, na płycie, oryginalne pudełko w folii

Język w grze: polski (dubbing)

Język okładki: polski

Ilość sztuk: -+

Zawartość wydania:

  • gra Spider-Man na PlayStation 4
  • Marvel’s Spider-Man: The City That Never Sleeps rozszerzone o dodatkowe misje i wyzwania, zupełnie nowych przeciwników z uniwersum Spider-Mana oraz dodatkowe kostiumy.
  • Spider-Man: The Heist - Stań oko w oko z Black Cat i poddaj próbie swoje umiejętności w serii misji.
  • Spider-Man: Turf Wars - Po przejęciu wyposażenia pozostawionego przez Sable International Hammerhead i jego gang wypowiedzieli wojnę pozostałym donom Maggii.
  • Spider-Man: Silver Lining - Silver Sable powraca. Zabójczo niebezpieczna najemniczka musi odzyskać skradziony przez przestępców sprzęt Sable International.

Dodatki są w postaci kodu jednorazowego użycia w PSN.

 

 

Otwórz nowy rozdział w historii Marvelowskiego Spider-Mana i wciel się w rolę bardziej doświadczonego Petera Parkera.

 

Nowa, autentyczna przygoda Spider-Mana

Marvel i Insomniac Games połączyły siły, by stworzyć całkiem nową, autentyczną historię ze Spider-Manem w roli głównej. To nie jest Spider-Man, którego znacie z filmów. To zaprawiony w bojach Peter Parker, który skutecznie zwalcza przestępczość w Nowym Jorku i próbuje pogodzić chaotyczne życie osobiste z zawodowym, podczas gdy na jego barkach spoczywa los dziewięciu milionów nowojorczyków.
 

Bądź Spider-Manem

Po ośmiu latach w masce Peter Parker jest już ekspertem w dziedzinie walki z przestępczością. Poczuj pełnię mocy bardziej doświadczonego Spider-Mana! Idź na żywioł w bijatykach, wykonuj dynamiczne akrobacje, płynnie przemierzaj miasto i wchodź w interakcje z otoczeniem. Ten superbohater nie jest już żółtodziobem - to najlepiej przygotowany Spider-Man, jakiego znasz.
 

Poznaj oryginalną historię

W pełnej akcji opowieści dochodzi do zderzenia światów Petera Parkera i Spider-Mana. W nowym uniwersum znani z życia Petera i Spider-Mana bohaterowie przyjmują nieznane dotąd role.
 

Śmigaj po Marvelowskim Nowym Jorku

Nowy Jork to największe i najbardziej interaktywne otoczenie stworzone przez Insomniac Games. Mknij przez pełne życia dzielnice i zachwycaj się słynnymi miejscami na Manhattanie oraz kultowymi Marvelowskimi lokacjami. Wykorzystuj otoczenie, by pokonywać przestępców w prawdziwie kinowym stylu.

Konsola PlayStation 4.

Internet do pobrania dodatków.