Tania i szybka dostawa Paczkomat od 11,9 zł

Szybkie zakupy bez zakładania konta

14 dniowe prawo do zwrotu towaru

Szybkie płatności bezpieczne transakcje

(PS4) Overwatch - Game of the Year Edition

Playstation 4

(PS4) Overwatch - Game of the Year Edition

Cena: 92,90 zł

Dostępność: Dużo dostepność - Dużo

Dostawa: 24 godziny

Wydanie: pudełkowe

Stan: nowa, na płycie, oryginalne pudełko w folii

Język w grze: polski (dubbing)

Język okładki: polski

Ilość sztuk: -+

Zawartość wydania:

  • gra na PlayStation 4 Overwatch
  • Skórki bohaterów Overwatch - Agent Blackwatch Reyes, Dowódca Szturmowy Morrison, Roślinny Bastion, Szefowa Ochrony Fara oraz Odrzutowa Smuga!
  • 10 skrzynek z łupami Overwatch - Zdobądź 10 skrzynek z łupami zawierających losowe elementy, które umożliwiają zmianę wyglądu i zachowania twoich bohaterów. W skrzynkach można znaleźć skórki, emotki, zwycięskie pozy, kwestie dialogowe, graffiti i prezentacje zagrań, jak również kredyty, za które można odblokować elementy umożliwiające personalizację bohaterów.
  • Skrzydła Łaski w Diablo III - Niszcz demoniczne siły w Królestwie Niebios i Płonących Piekłach nosząc skrzydła Łaski. Niech całe Sanktuarium wie o twojej przynależności do Overwatch!
  • Bohater w Heroes of the Storm - Smuga - Zaginaj czas w Nexusie ze Smugą i zaskocz swoich wrogów błyskawicznymi atakami.
  • Zwierzak w World of Warcraft® - Mały Winston - Uroczy, milusi i niezwykle inteligentny Mały Winston to zwierzak, który zawsze dotrzyma ci kroku podczas walki w Azeroth.
  • Portrety w grze StarCraft II i rewers do kart Hearthstone - Dzięki nowym portretom Smugi, Żniwiarza, Fary, Winstona, Bastiona Żołnierza-76 na pewno zostaniesz legendą sektora Koprulu. Rewers z motywem Overwatch pozwoli ci z kolei toczyć potyczki w Hearthstone w stylu godnym prawdziwego bohatera!

Konsola PlayStation 4.

30 GB wolnego miejsca na dysku konsoli.

Do gry wymagane jest połączenie z internetem oraz abonament PlayStation Plus.